top of page
AURA-105
AURA-105

press to zoom
AURA-103
AURA-103

press to zoom
AURA-87
AURA-87

press to zoom
AURA-105
AURA-105

press to zoom
1/8
over ons

wij zijn aura

Aura is er voor kinderen en jongeren voor wie leren en werk een uitdaging is. We zetten in op het versterken van de verbinding met zichzelf, context, opleiding/werk en de ruimere samenleving.

Aura is er om structureel beweging te maken in onderwijs, opleiding en werk zodat deze een plaats kunnen zijn waar men zich goed voelt en de eigen mogelijkheden kan vergroten.

Hiervoor werken we (pro)actief samen in een gedeelde verantwoordelijkheid.

AURA-66
AURA-103
AURA-92
AURA-11
AURA-87
AURA-112
aanbod

naft

Binnen NAFT geloven we dat elke jongere krachten, talenten en leergierigheid in zich heeft. We gaan samen op zoek hoe we dat vermogen en de kansen kunnen vergroten op school. Het begeleiden van een leerling of een klasgroep en het ondersteunen van de school zijn vaak niet los van elkaar te zien. Ook de context speelt hier een belangrijke rol die we telkens meenemen. NAFT zoekt naar een diversiteit aan mogelijkheden om een maatgericht, flexibel traject uit te werken. Het (anders) leren omgaan met conflict en spanning, cirkelgesprekken, herstelgesprekken, het coachen van leerkrachten, … zijn hiervan slechts enkele voorbeelden.

wwin

WWIN staat voor Werk en Welzijn integratie en richt zich op jongvolwassenen (18-30 jaar) die nood hebben aan een intensieve en aanklampende begeleiding om de afstand tot de arbeidsmarkt te verkleinen.

OAL

Met het project Ondersteuning Alternerend Leren 'OAL... Learn to Work' bieden wij begeleidingstrajecten aan voor arbeidsrijpe en/of arbeidsbereide jongeren binnen het duaal leren, de aanloopfase en het huidig stelsel voor Leren en Werken. 

Via het versterken van hun competenties beogen we hen voor te bereiden op een leerervaring op de werkplek of te ondersteunen op de werkplek.

aura xs

De expertise die Aura heeft met jongeren zetten we in bij kinderen. Door te participeren in het klasgebeuren, individueel sociale vaardigheden aan te bieden, de klasgroep positief te beïnvloeden en weerbaarder te maken willen we de stijgende tendens van uitsluiting in het basisonderwijs tegengaan.
Wij vinden het immers belangrijk dat kinderen hun plek kunnen behouden op school, gezien dit een cruciaal aspect is in de levensloop van een kind.

team

wie we zijn

Lieselot.jpg

Lieselot Dalewyn

NAFT

Aura XS

 

lieselot.dalewyn@vzwaura.be

0474/79 86 03

Ludo.jpg

Ludo Lemahieu

Coördinator

Lerende Netwerken West Vlaanderen

Aanloopfase

WWIN

ludo.lemahieu@vzwaura.be

0476/39 31 63

Jonathan.jpg

Jonathan Puype

NAFT

jonathan.puype@vzwaura.be

0499/90 00 17

Katrien.jpg

Katrien Deweer

Aanspreekpunt NAFT

katrien.deweer@vzwaura.be

0478/50 73 59

Trish.jpg

Trish Berten

WINN

NAFT

trish.berten@vzwaura.be

0498/90 72 84

Wies.jpg

Wies Vandenbulcke

Aura XS

NAFT

wies.vandenbulcke@vzwaura.be

0499/90 32 41

Jana Barbier

NAFT

Aura XS

ana.barbier@vzwaura.be

0491/71 45 89 

Jana.jpg

Koen Crombez

NAFT

koen.crombez@vzwaura.be

0499/19 33 73

Koen.jpg
Linsey.jpg

Linsey Loosvelt

Aanloopfase, IBAL & Activeringstrajecten

linsey.loosvelt@vzwaura.be

0499/90 21 28

Lenore Malfait

WWIN

NAFT

lenore.malfait@vzwaura.be

0472/63 72 85

Nele Vervaeck

NAFT

nele.vervaeck@vzwaura.be

0499/90 00 17

Nele.jpg

Maarten Busschaert

NAFT

maarten.busschaert@vzwaura.be

0491/61 13 15

Maarten .jpg

Anoushka Bultinck

Aanspreekpunt NAFT 

Aura XS

anoushka.bultinck@vzwaura.be

0493/51 84 98

Anoushka.jpg

Krist Balcaen

NAFT

krist.balcaen@vzwaura.be

0478/28 39 87

Krist.jpg

Maya Maricou

Administratie

Onthaal

maya.maricou@vzwaura.be

0494/07 23 31

Yoga at Home

Febe Vercruysse

NAFT

WWIN

febe.vercruysse@vzwaura.be

0499/71 69 50

Fitness

contacteer ons

contact

AURA

Moorseelsestraat 148, 8501 Heule

056/35.90.18

Elke dag bereikbaar van 08.00-16.30 (uitgezonderd schoolvakanties)

Bedankt!

bottom of page